| Waterfront vacant lot, |
| Price | $585,000 |
| Taxes: | $2000.00 |
| Tax Type: | Annual |
| Assessment Year: | 2025 |
| Occupancy: | Vacant |
| Address: | 229 Niagara Boulevard , Fort Erie, L2A 3G8, Niagara |
| Postal Code: | L2A 3G8 |
| Province/State: | Niagara |
| Legal Description: | LT 15 W/S NIAGARA ST PL 502 FORT ERIE; L |
| Directions/Cross Streets: | Murray St |
| Washroom Type | No. of Pieces | Level |
| Washroom Type 1 | 0 | |
| Washroom Type 2 | 0 | |
| Washroom Type 3 | 0 | |
| Washroom Type 4 | 0 | |
| Washroom Type 5 | 0 | |
| Washroom Type 6 | 0 | |
| Washroom Type 7 | 0 | |
| Washroom Type 8 | 0 | |
| Washroom Type 9 | 0 | |
| Washroom Type 10 | 0 |
| Category: | Designated |
| Total Area: | 16393.00 |
| Total Area Code: | Square Feet |
| Washrooms: | 0 |
| Sewers: | Sanitary |
| Although the information displayed is believed to be accurate, no warranties or representations are made of any kind. |
| ROYAL LEPAGE NRC REALTY |
|
|
| Book Showing | Email a Friend |
| Type: | Com - Land |
| Area: | Niagara |
| Municipality: | Fort Erie |
| Neighbourhood: | 332 - Central |
| Tax: | $2,000 |
| Fireplace: | N |