| Directly Across From Big Box Home Depot. TTC & YRT At The Door **EXTRAS** Elevator & A New Marble Entry. Minutes To Allen, 401,400,407. Walk To Restaurants |
| Price | $15 |
| Minimum Rental Term: | 24 |
| Maximum Rental Term: | 60 |
| Taxes: | $9.60 |
| Tax Type: | T.& O. |
| Occupancy: | Vacant |
| Address: | 1750 Steeles Ave West , Unit 205A, Vaughan, L4K 2L7, Ontario |
| Apt/Unit: | 205A |
| Postal Code: | L4K 2L7 |
| Province/State: | Ontario |
| Directions/Cross Streets: | Steeles W/Keele St |
| Category: | Office |
| Building Percentage: | N |
| Total Area: | 1054.00 |
| Total Area Code: | Sq Ft |
| Office/Appartment Area: | 1054 |
| Office/Appartment Area Code: | Sq Ft |
| Sprinklers: | Y |
| Heat Type: | Gas Forced Air Closd |
| Central Air Conditioning: | Y |
| Elevator Lift: | Public |
| Sewers: | San+Storm |
| Water: | Municipal |
| Although the information displayed is believed to be accurate, no warranties or representations are made of any kind. |
| ROYAL LEPAGE YOUR COMMUNITY REALTY |
|
|
| Book Showing | Email a Friend |
| Type: | Com - Office |
| Area: | York |
| Municipality: | Vaughan |
| Neighbourhood: | Concord |
| Tax: | $9.6 |